Skrivbyrå sengustaviansk
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKRIVBYRÅ, sengustaviansk, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd 111, 100x52 cm
Lös listdel medföljer, listdelar med skador, pärlkant i mässing delvis lös o skadad, smärre fanérskador, dragknoppar saknas, en låda i inredningen saknas, nyckel saknas
226209
2014-01-27