Fat kopp tedosa ask i porslin flaskor i glas

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, KOPP med fat och lock, TEDOSA, ASK med lock, sevreslikande märke, porslin, FLASKOR med propp, 1 par, emaljmåleri med gulddekor

Skador, lagningar

226214

2014-01-26