Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WIIK, Angelica (född 1960): Kvinna i sportbil, signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 55x29,5 cm

226254

2014-01-27