Verner Molin akvarell

Verner Molin akvarell
Verner Molin akvarell
Verner Molin akvarell
Verner Molin akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MOLIN, Verner (1907-1980): Interiörbild, monogramsignerad VM samt signerad och daterad Verner Molin 64, akvarell, 24,5x39,5 cm, rammått 37x52 cm, av konstnären utförd och bemålad ram

226257

2014-01-27