Armband silver 1900-talets slut

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARMBAND, sydvästra USA, silver, infattade stenar, dekor av stiliserad fjäderprydd dansare, insida med ristad text "Canyon Trading Post", otydligt signerad, innermått ca 5,5 cm, RING, silver, infattad turkos, dekorelement av stiliserat bladverk och blomma, storlek ca 19,25 cm, total vikt ca 115 g

226264

2014-03-14