EWK tuschteckning

EWK tuschteckning
EWK tuschteckning
EWK tuschteckning
EWK tuschteckning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Moder Svea, signerad och daterad EWK 74, tusch, bladmått 44x45 cm

Ej ramad

226273

2014-01-27