Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Barn, signerad och daterad EWK 74, tusch, bladmått 40x43,5 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
226274
2014-01-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner