EWK tuschteckning

EWK tuschteckning
EWK tuschteckning
EWK tuschteckning
EWK tuschteckning

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Barn, signerad och daterad EWK 74, tusch, bladmått 40x43,5 cm, oramad

Zustandsbeschreibung

226274

2014-01-27