EWK Folkpartiet tuschteckning

EWK Folkpartiet tuschteckning
EWK Folkpartiet tuschteckning
EWK Folkpartiet tuschteckning
EWK Folkpartiet tuschteckning

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Politiker, signerad och daterad EWK 75, tusch, bladmått 36x51cm, oramad

226275

2014-01-27