Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KOLONNER, 1 par, gustaviansk stil, 1800-tal, träskuren dekor, kannelerade, fyrkantiga baser, bemålade, höjd 111, diameter 30 cm
Lagningar, torrsprickor
226283
2014-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här