Kolonner 1 par 1800-tal

Kolonner 1 par 1800-tal
Kolonner 1 par 1800-tal
Kolonner 1 par 1800-tal
Kolonner 1 par 1800-tal
Kolonner 1 par 1800-tal
Kolonner 1 par 1800-tal
Kolonner 1 par 1800-tal
Kolonner 1 par 1800-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KOLONNER, 1 par, gustaviansk stil, 1800-tal, träskuren dekor, kannelerade, fyrkantiga baser, bemålade, höjd 111, diameter 30 cm

Lagningar, torrsprickor

226283

2014-01-27