Satsbord Alf Svensson Tingströms

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1960-tal, Bra Bohag, Alf Svensson för Tingströms, fanérat i teak och ek, höjd 50, 90x45 cm

Smärre skador

226310

2014-01-27