Madeleine Pyk färglitografi

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv med waxholmsbåtar och Gamla Stan, signerad och numrerad 65/280, färglitografi, bladmått 19x25 cm

226314

2014-01-27