Spelbord 1800-tal

Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets slut, mahognyfanér, inredd med spelplan, höjd 80, 88x44 cm, marker medföljer

Smärre slitage

226315

2014-01-27