Bricka Svenskt Tenn

Bricka Svenskt Tenn
Bricka Svenskt Tenn
Bricka Svenskt Tenn
Bricka Svenskt Tenn

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1925, hänklar i form av snäckor, längd 44 cm

Lagning, bristningar, slitage

226324

2014-01-27