Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRICKOR, 3 st, tenn, sannolikt Ossien Elgström, Firma Svenskt Tenn, 1928-29 samt 1932, dekor av bl a renar och samer, diameter 25-44,5 cm
Slitage, bucklor
226327
2014-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här