Brickor Firma Svenskt Tenn

Brickor Firma Svenskt Tenn
Brickor Firma Svenskt Tenn
Brickor Firma Svenskt Tenn
Brickor Firma Svenskt Tenn
Brickor Firma Svenskt Tenn
Brickor Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKOR, 3 st, tenn, sannolikt Ossien Elgström, Firma Svenskt Tenn, 1928-29 samt 1932, dekor av bl a renar och samer, diameter 25-44,5 cm

Slitage, bucklor

226327

2014-01-27