Luis Caruncho olja/blandteknik

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARUNCHO, Luis (Spanien 1929-2013): Komposition, signerad Caruncho, olja på duk/pannå samt bemålade trädetaljer, 43x43 cm, ram i mässing och krom

226328

2014-01-28