Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARUNCHO, Luis (Spanien 1929-2013): Komposition, signerad Caruncho, olja på duk/pannå samt bemålade trädetaljer, 43x43 cm, ram i mässing och krom
226328
2014-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här