Dansmask

Dansmask
Dansmask
Dansmask
Dansmask
Dansmask
Dansmask
Dansmask
Dansmask

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DANSMASK, 1900-talets sista kvartal, Elfenbenskusten, Liberia, Dan, höjd ca 30 cm

Smärre slitage

226338

2014-03-15