Skulptur Bamana

Skulptur Bamana
Skulptur Bamana
Skulptur Bamana
Skulptur Bamana
Skulptur Bamana
Skulptur Bamana
Skulptur Bamana
Skulptur Bamana
Skulptur Bamana
Skulptur Bamana
Skulptur Bamana
Skulptur Bamana
Skulptur Bamana
Skulptur Bamana
Skulptur Bamana
Skulptur Bamana
Skulptur Bamana
Skulptur Bamana

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, 1900-talets sista kvartal, Elfenbenskusten/Mali, Bamana, sittande kvinna, höjd ca 73 cm

Smärre slitage, spår av orangrepp, torrsprickor

226341

2014-03-15