Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WEINBERG, Gunnar (1876-1959): Molins fontän, Kungsträdgården i Stockholm, signerad G Weinberg, olja på duk, 50x66 cm
Smärre slitage/skador, duk med tryckskada/bula
226347
2014-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här