Gunnar Weinberg oljemålning

Gunnar Weinberg oljemålning
Gunnar Weinberg oljemålning
Gunnar Weinberg oljemålning
Gunnar Weinberg oljemålning
Gunnar Weinberg oljemålning
Gunnar Weinberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WEINBERG, Gunnar (1876-1959): Molins fontän, Kungsträdgården i Stockholm, signerad G Weinberg, olja på duk, 50x66 cm

Smärre slitage/skador, duk med tryckskada/bula

226347

2014-01-28