Erik Höglund oljemålning

Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖGLUND, Erik (1932-1998): Porträtt av färgad man, signerad E. Höglund, olja på pannå, ca 28x25 cm

226350

2014-01-28