Oidentifierad konstnär, akvarell
2014-01-28
226358
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, "Verona", signerad Victor Adler-16, akvarell, 39x18 cm