Skålar med lock England/Irland

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SKÅLAR, med lock, på fat, 1 par, England/Irland, 1800-tal, slipad dekor, fatens diameter 26 cm

Zustandsbeschreibung

Nagg

226385

2014-01-29