Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SKÅLAR, med lock, på fat, 1 par, England/Irland, 1800-tal, slipad dekor, fatens diameter 26 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg
226385
2014-01-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner