Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOHANSSON, Albert (1926-1998): "Målning", signerad Albert Johansson, limfärg/olja på pannå, 91x122 cm
226393
2014-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här