Birger Birger Ericson oljemålning
2014-01-29
226403
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): "Midnattssolen", signerad Birger, olja på pannå, 53x64 cm