Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MOBERG, Maurice (född 1923): Äppelblom, signerad Maurice Moberg, olja på duk, ca 72x58 cm
Zustandsbeschreibung
226415
2014-01-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner