Maurice Moberg oljemålning

Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MOBERG, Maurice (född 1923): Äppelblom, signerad Maurice Moberg, olja på duk, ca 72x58 cm

Zustandsbeschreibung

226415

2014-01-29