Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FÄLLBORD, 1800-tal, mahogny, oval skiva, svarvad tredelad pelarfot, höjd 64, 65x44 cm
Smärre ytskador, sprickor
226418
2014-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här