Sigvard Bernadotte litografi

Sigvard Bernadotte litografi
Sigvard Bernadotte litografi
Sigvard Bernadotte litografi
Sigvard Bernadotte litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERNADOTTE, Sigvard (1907-2002): 4 st, "Spelkort", signerade, litografier, ca 36x22 cm

226419

2014-01-29