Fat 1700-tal
Vollendet
2014-01-29
226425
| Höchstes Gebot | 900 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, 37x29 cm
Brättesnagg, retuscheringar längs kanten.