Rysk oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RYSK KONSTNÄR (1800-tal): Husar med sin häst, signerad och daterad a tergo 1858, olja på duk fäst på glas, 12x9,5 cm

226453

2014-01-29