Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FAT, tenn, 1700-tal, otydliga stämplar, höjd 5,5, diameter 35 cm, atergo märkt ANS 1783
Bristningar
226455
2014-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här