Tennfat

Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, tenn, 1700-tal, otydliga stämplar, höjd 5,5, diameter 35 cm, atergo märkt ANS 1783

Bristningar

226455

2014-01-29