Damporträtt oljemålning

Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Damporträtt, olja på duk, 75x59 cm

226465

2014-01-29