Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SALONGSBORD på hjul, 1800-talets andra hälft, skiva av valnöts fanér, höjd 77, 98x64 cm
Bruksslitage
226467
2014-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här