Salongsbord på hjul

Salongsbord på hjul
Salongsbord på hjul
Salongsbord på hjul
Salongsbord på hjul
Salongsbord på hjul
Salongsbord på hjul

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SALONGSBORD på hjul, 1800-talets andra hälft, skiva av valnöts fanér, höjd 77, 98x64 cm

Bruksslitage

226467

2014-01-29