Madeleine Pyk

Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Hus och träd, signerad M. Pyk, olja på duk, 35x26 cm

Duk med ytskada

226485

2014-01-29