Fibben Hald

Fibben Hald
Fibben Hald
Fibben Hald
Fibben Hald

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HALD, Niels-Christian "Fibben" (f. 1933): "Att göra en pudel", blandteknik, monogramsignerad och daterad FH 03 ,19x25 cm

226495

2014-01-29