Bägare i glas

Bägare i glas
Bägare i glas
Bägare i glas
Bägare i glas

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS/BÄGARE, troligen Åfors 1930-tal, emaljmålad dekor i svart vitt och guld, höjd 12 cm

Smärre nagg vid mynning

226503

2014-01-29