Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SCHATULL på senare benställning, fanerat i olika träslag med intarsia, draghandtag och beslag i mässing, höjd 68, 45x22 cm
Omarbetat och renoverat, slitage
226507
2014-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här