Fåtöljer Carl Malmsten

Fåtöljer Carl Malmsten
Fåtöljer Carl Malmsten
Fåtöljer Carl Malmsten
Fåtöljer Carl Malmsten
Fåtöljer Carl Malmsten
Fåtöljer Carl Malmsten
Fåtöljer Carl Malmsten
Fåtöljer Carl Malmsten
Fåtöljer Carl Malmsten
Fåtöljer Carl Malmsten

Klubbat för:

12 500 SEK

8 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Carl Malmsten, "Jonas Love", björk, blå klädel

En karm med lagning, bruksslitage

226512

2014-01-29