Peter Dahl litografi
2014-01-30
226537
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, pt, färglitografi, 44x30 cm, oramad