Golvlampa 1980-tal
2014-01-29
226556
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1980-tal, kromad stomme, vitlackerade skärmar, höjd 168 cm
Bruksslitage