Golvlampa 1980-tal

Golvlampa 1980-tal
Golvlampa 1980-tal
Golvlampa 1980-tal
Golvlampa 1980-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1980-tal, kromad stomme, vitlackerade skärmar, höjd 168 cm

Bruksslitage

226556

2014-01-29