17 grafiska blad

17 grafiska blad
17 grafiska blad
17 grafiska blad
17 grafiska blad
17 grafiska blad
17 grafiska blad
17 grafiska blad
17 grafiska blad

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFISKA BLAD, 17 st., 1900-tal, bl a Saura, Picasso, Yunkers, Nemes (alla osignerade), Paul Sandes, G. Filiberti m fl, oramade i mapp

Skador, (ARS mapparna långt ifrån kompletta)

226558

2014-01-29