Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORSPENDYL, 1930-40-tal, träfodral, delvis rotfanér, höjd 28x50 cm
Nyckel saknas, bruksslitage
226561
2014-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här