Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURIN, centralasien, 1800-tal, skuret trä, i form av krigare, höjd ca 20 cm

Skador, lagningar

226580

2014-01-30