Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURIN, brons, Kina, 1800-tal, stående gudom med lotusstjälkar, höjd 23 cm
Skador, saknar fötter
226581
2014-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här