Vinglas med överfång

Vinglas med överfång
Vinglas med överfång
Vinglas med överfång
Vinglas med överfång

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINGLAS, 8 st, 1900-tal, överfång i orange resp rosaröd, fot med stjärnslipad dekor, höjd 18 cm

2 med mycket små nagg

226587

2014-01-29