Fisktallrikar Arabia
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, 8 st, flintgods, Arabia, Finland, "Crayfish", dekor med motiv av fiskar och skaldjur, diameter 26 cm
En med nagg vid brättets undersida, enstaka med krackelyr, obetydliga repor
226589
2014-01-29