Bestick i silver
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRUKTKNIVAR, 6 st, silver, Christian Fredrik Heise, Köpenhamn 1920-tal, SOPPSLEV, silver, rokokostil, svenska importstämplar, SERVERINGSSKED, silver, G. Axen, svenska importstämplar, total vikt ca 435 g
Fruktknivar med gravyr, smärre bruksslitage
226599
2014-01-29