Bestick i silver

Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRUKTKNIVAR, 6 st, silver, Christian Fredrik Heise, Köpenhamn 1920-tal, SOPPSLEV, silver, rokokostil, svenska importstämplar, SERVERINGSSKED, silver, G. Axen, svenska importstämplar, total vikt ca 435 g

Fruktknivar med gravyr, smärre bruksslitage

226599

2014-01-29