Ulrik Samuelson oljemålning

Ulrik Samuelson oljemålning
Ulrik Samuelson oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SAMUELSON, Ulrik (född 1935): Figur, signerad US samt signerad och daterad på baksidan U Samuelson 1960, olja på duk, 55x61 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

226603

2014-02-02