Bord 1800-tal

Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

BORD, 1800-tal, s.k. cakestand, bemålad, kinesiserande dekor, höjd ca 89 cm

Slitage, skador

226604

2014-01-30