Sybord Karl Johan

Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SYBORD, 1800-tal, Karl-Johan, faner i mahogny, sarg med låsbar låda, inredning med fack, höjd ca 73, 43x60 cm, nyckel medföljer

Torrspricka, fanerlagningar

226614

2014-01-30